Jestem psychologiem dziecięcym i certyfikowanym terapeutą integracji sensorycznej. Prowadzę również treningi EEG Biofeedback.

Specjalizuję się w pracy z dziećmi, gdzie preferuję holistyczne podejście do człowieka. Jest to sposób na całościowe widzenie człowieka jego psychiki i ciała. Jako psycholog dziecięcy posiadam ponadto uprawnienia do prowadzenia terapii w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, ukończyłam również dwuletni kurs terapii poznawczo-behawioralnej, jestem certyfikowanym terapeutą integracji sensorycznej i trenerem EEG Biofeedback.

Moje kwalifikacje to tylko narzędzia pomagające ocenić problem i zastosować skuteczną pomoc. Podstawą jednak jest podejście do człowieka – otwarta głowa, zrozumienie drugiego człowieka, oddanie misji jaką jest pomaganie innym, a także łączenie różnych metod pomocy i ich elastyczne dostosowanie.

Kocham pracę z dziećmi i od lat jestem jej całkowicie oddana.

Moje doświadczenie w pracy z dziećmi zaczęło się kilkanaście lat temu. Byłam założycielem poradni psychologiczno-pedagogicznej, którą z sukcesem kieruję przez 11 lat, pracując jako psycholog, terapeuta integracji sensorycznej i dyrektor placówki. Dotychczas pracowałam jako diagnosta i terapeuta dzieci autystycznych, z zaburzeniami zachowania, zaburzeniami lękowymi, z mutyzmem, z nadpobudliwością psychoruchową, z Alkoholowym Zespołem Płodowym, z opóźnionym rozwojem, ale również z dziećmi z trudnymi zachowaniami, których rodzice potrzebowali wsparcia w procesie wychowawczym. Wcześniej pracowałam w szkole podstawowej jako psycholog szkolny i współpracowałam CBT Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej.

Lubię pracować z dziećmi w ruchu, nie tylko „z ich duchem” jako psycholog i terapeuta, ale też z ciałem jako terapeuta integracji sensorycznej. Od lat związana jestem ze środowiskiem rodzin zastępczych, realizowałam programy dla rodzin zastępczych: warsztaty, szkolenia, grupy wsparcia, diagnostykę FAS.

Prywatnie jestem mamą trojga nastolatków, które są dla mnie niekończącą się inspiracją. Lubię przygody, podróże, spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi, uwielbiam kryminały, a czasami nic nie robienie i leniwe weekendy. Uwielbiam swoją pracę i moich wspaniałych podopiecznych bez których nie byłabym tą osobą, którą jestem.

Zapraszam do kontaktu
Polana – Agnieszka Bratuś

Odwiedź nas na:

P&B
NIP 578-104-89-48
Psycholog dziecięcy
Terapeuta integracji sensorycznej
AGNIESZKA BRATUŚ
82-300 Elbląg, ul. Legionów 45

zobacz na mapie

tel. 883 530 608
agnieszka.bratus@polana.org

napisz do nas